Coho Antique Bakır Zen Tütsülük

200,00TL

149,90TL

(1 Hafta Sonra Teslimat)

Previous

Coho Artisan Bakır Zen Tütsülük

Previous

Coho Artisan Meditation Bakır Kumlu Tütsülük

Coho Antique Bakır Zen Tütsülük

Marka: COHO objet
Ürün Kodu: CHANZT01
Stok Durumu: 1 Hafta Sonra Teslimat
149,90TL 200,00TL

COHO Zen tütsülükler, Palo Santo ağaç tütsüleri, çubuk tütsüler ya da konik tütsüler gibi farklı kullanımlar için tasarlanmıştır.  

%100 El yapımı modern tasarımları ve tarzı ile evlerinize özgün tasarım ürünlerin zarafetini taşıyor. 

Sandal ağacı, Palo Santo ve konik tütsünüzü nazarlığın üstünde kullanabilirsiniz, çubuk tütsünüzü özel kuma batırarak sabitleyebilirsiniz.Tütsü külleri kuma dökülür. Dökülen külleri kumu hafifçe karıştırarak dibe gitmesini sağlayabilirsiniz. Tütsünüzü bitmeden önce söndürmek isterseniz yine kuma hafifce batırıp kolayca söndürebilirsiniz.  
 
Coho bakır ürünler Türkiye'nin en nitelikli ustaları tarafından üretilir. Asırlardır süregelen tecrübenin mirascısı zanaatkar ustalar tarafından elde dövülerek güçlendirilen Coho bakır ürünleri el yapımı olduğundan her biri sizler için benzersin olarak üretilmiştir.  

 

Tasarım Atıl Kızılbayır.


not:  Ürün özel siyah kumu ve nazarlığı ile gönderilecektir. 

Tütsüler  sunum amaçlıdır.  Ürünler tütsüsüz gönderilecektir.

Detaylar
Özellikler - %100 Bakır madeninden bakır zanaatkarları tarafından elde üretilmiştir. - İncelediğiniz ürün doğal ve doğa dostudur. - Ürünlerimiz kaplama, boyama ya da imitasyon değildir. - Özgün tasarım ürünlerdir. - Kaliteli malzemeden el emeği ile özel olarak üretilmiştir.
Bakım - Bakır madeninin yüzeyinde yapısı gereği zamanla ve kullanımla alakalı olarak yer yer kararmalar oluşabilir. - Bu kararmaları gidermek ve ürününüzü parlatmak için normal ya da doğal metal parlatıcı malzeme kullanabilirsiniz. - Parlatıcıyı silmek ya da parlatmak istediğiniz yüzeye ıslak pamuk bezle yavaşça bastırmadan uygulayınız ve yine ıslak yumuşak bir bez ile temizleyiniz. - Ürününüzü nemli ve ıslak bırakmayınız.
Boyutlar 135 mm Genişlik x 25 mm Yükseklik
Malzeme %100 Bakır Madeni
Renk Dış: Parlak Cilalı Bakır | İç: Mat Bakır